Технології

Технології

Підключення за технологією PON (Passive Optical Network)

Для надання доступу до мережі Internet використовується технологія FTTB (Fiber To The Building - Оптика в будинок): оптичний кабель підводиться до будинку і розподіляється по квартирах за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до Інтернету за оптикою на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.

На сьогоднішній день оптоволоконне підключення інтернет є найсучаснішим та передовим. Крім забезпечення високої швидкості до переваг можна віднести також високу перешкода. Крім того, підключення інтернету по оптиці значно виграє в економії Ваших коштів, тому що не потребує зайвих витрат на додаткове обладнання.

Підключення за технологією FTTH (Fiber to the Home)

Технологія пасивних оптичних мереж (PON) – наступний етап у розвитку оптоволоконних систем зв'язку. Застосовуючи принципи PON-мереж, ми ставимо собі завдання забезпечити ще більш надійне і безвідмовне з'єднання клієнтів із всесвітньою мережею.

Суть технології полягає у зменшенні активних вузлів регенерації сигналу між абонентською точкою підключення та магістральним обладнанням провайдера послуг. Цей результат досягається шляхом побудови розгалуженого «дерева» оптоволоконних ліній із застосуванням пасивних оптичних розгалужувачів (сплиттерів) без необхідності електроживлення та встановлення додаткових активних вузлів.

Як кінцевий пристрій на стороні абонента застосовується спеціальний медіа-конвертер типу ONU (Optical Network Unit), що поставляється в 100 Мбіт/с та 1 Гбіт/с виконанні. Без абонентського кінцевого пристрою підключення по оптоволоконних лініях зв'язку неможливе.

Технології