Проекти

Нова економічна політика

Люди старшого покоління пам'ятають цю абревіатуру – 100 років тому радянська держава проводила Нову економічну політику. Її метою було наситити внутрішній ринок якісними, недорогими та такими потрібними товарами.

 

Керівництвом корпорації «Мій провайдер» прийнято рішення повторити цей дуже вдалий експеримент у межах одного підприємства. Суть його дуже проста - нові НЕП-тарифи будуть нижче існуючих на 50%, зберігши високу якість самої послуги!

 

Причому, стати учасникам програми можуть не тільки нові бажаючі підключитися до мережі «Мій провайдер», але і ДІЮЧІ АБОНЕНТИ! Нічого складного для цього робити не потрібно – порекомендуйте нас своїм знайомим, розкажіть їм про «НЕП», і після підключення одного з Ваших друзів Ви також станете учасником програми, який отримує будь-які наші послуги на 50% дешевше.

 

Потрібно звернути увагу на обставину: «НЕП» - зовсім не швидкоплинна акція. Перший етап програми гарантовано дає Вам НЕП-тариф до 1 січня 2023 року! Після цього ми робимо аналіз нашої абонентської бази, і якщо Ваш будинок чи Ваша вулиця підключені до нас більше ніж на 50% квартир або домоволодінь, НЕП-тарифи будуть автоматично продовжені ще НА ОДИН РІК, причому ДЛЯ ВСІХ АБОНЕНТІВ будинку чи вулиці!!!

 

І так щороку!